Bazény a technológie
Návrh > Projekt > Realizácia > Servis

František Malý – RF-POOL bazény a technológie

Kontaktujte nás
0905 286 100
E-mail: rf@montazbazenov.sk

Novostavby bazénov

Novostavby bazénov vykonávame v spolupráci so stavebnými firmami, prípadne stavebnými partiami, kde je vzájomná spolupráca veľmi dôležitá. Našou snahou je zabezpečiť vysokú kvalitu práce aj zo strany stavby, a tým uspokojiť aj náročné požiadavky každého zákazníka.Pre potreby stavebného povolenia vyhotovíme projektovú dokumentáciu vrátane technickej správy a ostatných dokladov potrebných pre úrady a stavebníkov.

Bazény tohoto typu pozostávajú zo železobetónovej konštrukcie pričom povrchovú úpravu tvorí hydroizolačná fólia Alkorplan 2000 – 3000,OCEAN,ELBE. Pri tomto type bazénov je veľkou výhodou zvoliť si akýkoľvek tvar a rozmer, vnútorné alebo vonkajšie schodisko a rôzne oddychové zóny.Ďalšou výhodou je možnosť stavebne prepojiť samotný bazén s výrivou časťou ,do konštrukcie bazéna je možné zakomponovať aj predprípravu pre rôzne atrakcie a masážne systémy,ktoré sa môžu finálne ukončiť aj o niekoľko mesiacov prípadne rokov. Životnosť konštrukcie je takmer neobmedzená a životnosť hydroizolačnej fólie je udaná výrobcom až na 30 rokov.Pri následnej výmene izolácie po dlhých rokoch nieje nutný žiaden stavebný zásah.Tento typ bazénov sa zaraďuje medzi vysoko kvalitné. Pri voľbe tvaru a rozmeru vieme bez problémov poradiť a navrhnúť bazén podľa Vašich predstáv.

Veľkou výhodou je stavba na etapy, pričom v jednej sezóne sa postaví konštrukcia, osadia sa bazénové komponenty do stien, nainštaluje sa potrubný rozvod, dokončí sa zásyp a okolie bazéna a v druhej sezóne sa pokračuje s vnútornou úpravou hydroizolačnými fóliami.

Ako doplnky k bazénom sa montujú protiprúdy, osvetlenie, ohrevy vody, vodné atrakcie, masážne tryskové systémy a iné príslušenstvo.

 

Vyberte si hydroizolačný systém

Alkorplan 3000OceanElbe